Profesionalių veido procedūrų nauda

Atvėsus orams, mes persirengiame drabužių spinta, kad apimtų šiltesnius drabužių sluoksnius – kodėl gi ne tuo pačiu požiūriu į savo odos priežiūros rutiną? Kodėl nepridėjus papildomos apsaugos ir drėgmės sluoksnio į mūsų kasdienę odos priežiūros procedūrą? Arba dar geriau, kodėl gi ne žengti to papildomo žingsnio ir gauti profesionalų gydymą?

Profesionalių veido procedūrų nauda

Profesionalus veido odos gydymas gali padėti sumažinti žalą, kurią vasarą padarė mūsų odai. Kontroliuojamas šveitimas suskaido negyvas raginio sluoksnio (išorinio odos sluoksnio) ląsteles, todėl kosmetologė gali gydyti gilesnį odos lygį. Išskleidus tuos išorinius odos sluoksnius, šviežios ląstelės taip pat gali atsinaujinti, kad švytėtų. Kaip kosmetologė, aš visada patariu savo pacientams šiuo metų laiku gauti profesionalų gydymą, kad padėtų jų odai atsigauti po vasaros, išlaikant veido odą sveiką ir žiemos metu. Štai kitos priežastys, dėl kurių reikia apsvarstyti galimybę gydytis kosmetologiniame kabinete:

Stipresni ingredientai, greitesni rezultatai. Neapsigaukite: veido odos priežiūros produktai ir procedūros namuose gali būti veiksmingi, jei jie naudojami teisingai. Tačiau yra tam tikrų rezultatų, kurių tiesiog negalite pasiekti be profesionalo pagalbos. Kosmetologiniame kabinete ar SPA centre atliekamos profesionalios veido procedūros bei gydymas gydymas bus stipresnis už bet kokį vietinį gydymą namuose. Profesionalas tiesiog turi prieigą prie profesionalaus lygio veikliųjų medžiagų, kurios gali prasiskverbti giliau į odą nei bet kuris mažmeninės prekybos produktas.

Kai kurie stiprūs gydymo būdai gali būti daugiau žalos nei naudos, jei jie atliekami neteisingai. Profesionali kosmetologė dirba norėdama sureguliuoti ir kontroliuoti odos pH lygį, gydydama epidermį aukštos, profesionalios kokybės produktais bei specialia įranga. Šie profesionalūs produktai, jei jie netinkamai naudojami (klientas namuose), gali pakenkti odai.

Profesionalai gali teisingai diagnozuoti jūsų odos tipą ir rūpesčius. Mes patys dažnai neteisingai diagnozuojame savo odos tipą. Norint profesionaliai išanalizuoti, koks yra jūsų odos tipas, reikalingos tam tikros žinios bei priemonės, Profesionalus kosmetologas turi žinių ir priemonių analizuoti ir pritaikyti procedūras pagal jūsų odos poreikius.

VEIDO PROCEDŪROS
SU NOON Aesthetics KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU Sesderma KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU KEENWELL KOSMETIKA