RŪGŠČIŲ POVEIKIS ODAI

Rūgščių poveikis odai

Rūgštis  itin dažnai vartojamas terminas, kalbant apie grožio ir sveikatos procedūras. Kaip šios srities profesionalė, minėdama rūgštis, prieš akis regiu dailią, lygią, glotnią ir sveiką odą. Klausiantiems, kaip rūgštis susijusi su odos grožiu ir sveikata, trumpai papasakosiu, koks yra rūgščių poveikis odai ir kaip rūgštis pasitarnauja ją prižiūrint bei puoselėjant.

Dauguma žmonių vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu susiduria su odos problemomis. Vienus vargina spuogai, kiti nerimauja dėl atsiradusių senėjimo požymių  raukšlių, sumažėjusio odos elastingumo. Tretiems diskomfortą kelia randai, odos papilkėjimai, pigmentacija, išsiplėtusios poros. Esant bet tokioms odos problemoms, rekomenduojama apsilankyti kosmetologiniame kabinete, kuriame atliekamos profesionalios rūgštinės veido procedūros, arba, paprasčiau tariant, rūgštiniai pilingai.

Rūgštinių procedūrų metu odos paviršius veikiamas tam tikro tipo rūgštimi, arba jų deriniais. Rūgštys šalina negyvas ląsteles ir išvalo, regeneruoja odą, tad ji tampa šviesesnė, lygesnė, stangresnė, didėja atsparumas uždegimams ir senėjimo procesams, atstatomas natūralus odos pH.

Dažnai rūgštinėse veido odos procedūrose naudojamos Alfa hidroksi rūgštys (AHA): glikolio, pieno, migdolų ir kt. Jos labai tinka normalios arba sausos odos tipams. Alfa hidroksi rūgštys, priklausomai nuo rūgšties pH, stiprumo procento, tepamų sluoksnių kiekio, gali veikti tiek viršutinį odos, tiek gilesnius odos sluoksnius. Pavyzdžiui, piruvinė alfa keto rūgštis idealiai tinka vidutinių ir gilių raukšlių mažinimui. Odoje ji virsta į pieno rūgštį, kuri pasižymi drėkinančiomis savybėmis ir sudaro apsauginį drėkinantį barjerą, saugantį odą nuo dehidratacijos.

AHA rūgštys veiksmingai šalina negyvas ląsteles, lemia spartesnį ląstelių atsinaujinimą, lygina odos spalvą, mažina pigmentaciją. Procedūrų su alfa hidroksi rūgštimis metu oda drėkinama, sumažėja raukšlių gylis, skatinama kolageno, elastino gamyba, tad oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Rūgštiniai pilingai su alfa hidroksi rūgštimis tinka ir vos pastebėjus pirmuosius senėjimo požymius, ir brandžiai odai.

Beta hidroksi (BHA) salicilo rūgštis dažniausiai skiriama riebiai ir probleminei odai gydyti bei prižiūrėti. Tai riebaluose tirpi rūgštis, gerai žinoma dėl savo komedonus šalinančių savybių. Salicilo rūgštis efektingai naikina Propionibacterium acnes bakterijas, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, todėl ji itin tinka aknės, įvairių bėrimų kamuojamai odai.

Skirtingų tipų rūgštiniai pilingai skiriami įvertinus kiekvieną individualų atvejį. Mano  kosmetologiniame kabinete teikiamos išsamios konsultacijos, nustatomas odos tipas, vertinama problematika ir tik tuomet nustatoma, kokia rūgštinė veido odos procedūra yra tinkamiausia.

Norėdami pasikonsultuoti rūgštinių pilingų klausimais, susisiekite su manimi nurodytais kontaktais.

VEIDO PROCEDŪROS
SU NOON Aesthetics KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU Sesderma KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU KEENWELL KOSMETIKA