Veido procedūros pavasarį

Pavasarinis valymas nėra vien tik spintos ar netvarkos po lova valymas. O kaip jūsų oda? Jūsų oda ką tik išgyveno atšiaurius šaltus žiemos mėnesius, neteko drėgmės ir spindesio. Palikite papilkėjusią, negyvą odą kartu su nuobodžiomis žiemos dienomis.

  1. Profesionalus veido odos šveitimas – profesionalus šveitimas veido procedūros metu pašalina negyvos odos sluoksnius, kurių paprastai negalime pašalinti namuose su savo šveitikliais. Žvarbus žiemos oras sukelia sausą, pleiskanojančią, blankią odą. Profesionalus šveitimas pašalins padarytą žiemos žalą, palikdamas spindesį ir skaistumą naujam sezonui.
  2. Gilus veido valymas – detoksikacija ir porų išvalymas padeda pradėti naują sezoną su sveika oda. Sausa oda dažnai gali užsikimšti dėl susikaupusių negyvos odos sluoksnių, dėl kurių gali atsirasti spuogų. Gilus porų valymas atliekamas atveriant poras, išlaisvinant purvą viduje ir atsargiai ištraukiant jį be diskomforto ar paliekant tamsias dėmes.
  3. Profesionalios veido kaukės – profesionalioje kaukėje yra ingredientų, kuriuos tik specialistai yra sertifikuoti naudoti, arba jie yra vieninteliai, kurie gali tai turėti. Šie ingredientai padeda uždaryti poras, taip apsaugodami jus nuo rūpesčių. Šios kaukės taikosi į anti-senėjimą, drėkinimą, spuogus, pigmentaciją ir kt.
  4. Sutaupykite pinigus ateityje – paklauskite bet kurio kosmetologo ir jis jums priskirs reguliarias veido procedūras, net jei jums taikoma naujausias veido foto-atjauninimas ar botoksas. Tai nėra kėslas paimti jūsų pinigus. Priežastis ta, kad įprasti veido priežiūros metodai padeda išvengti, koreguoti ir apsaugoti. Galite sutaupyti pinigų išlaikydami brangių „Botox“ ar foto-atjauninimo ir kt. rezultatus. Taip pat galite sutaupyti pinigų, užkirsdami kelią ateityje spuogams, pigmentacijai, net senėjimui. Reguliarus veido gydymas gali padėti lengviau padengti makiažą, galbūt makiažo visai nebereikės.
  5. Atsipalaidavimas ir atjauninimas – veido masažas paprastai apima veido, kaklo ir rankų masažą, kad atpalaiduotų ir sumažintų įtampą. Šie masažai taip pat padeda nutekėti toksinus iš veido / kaklo ir detoksikuoti. Jie naudingi protui ir sielai, 1 kartą per mėnesį atsipalaiduoti nuo telefono, vaikų ir streso. Masažas su vienu iš mūsų veido procedūrų daro būtent tai. 

VEIDO PROCEDŪROS
SU NOON Aesthetics KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU Sesderma KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU KEENWELL KOSMETIKA