Kosmetologinės procedūros su NOON TRIPLE MCH elektroporacijos aparatu 

Kosmetologinės procedūros su NOON TRIPLE MCH elektroporacijos aparatu 

Mezoterapija yra labai veiksmingas būdas spręsti įvairias odos problemas, gerinti jos būklę. Tačiau dažnu atveju tai yra invazinė mikroinjekcinė procedūra, kurios metu plona adata į giliuosius odos sluoksnius suleidžiamos biologiškai aktyvios naudingosios medžiagos. Naujausios kartos NOON Triple MCH aparatas siūlo puikią alternatyvą adatinėms mezoterapijos procedūroms. Rūpinkitės savo oda be jokių nemalonių pojūčių!

NOON Triple MCH elektroporacijos aparatas išsiskiria modernia ir veiksminga technologija, kuri apjungia net tris  elektroporacijos, šalčio ir šilumos  terapijas. Toks sinerginis veikimas didina procedūros efektingumą ir spartina rezultatus.

Kosmetologinis NOON Triple MCH elektroporacijos aparatas generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus, užtikrinančius efektyvų tiesioginį kosmetinių priemonių įvedimą į ląsteles. Medžiagų įvedimo į ląsteles kokybė priklauso ir nuo temperatūros kontrolės. Procedūros su NOON Triple MHC metu, priklausomai nuo individualių poreikių ir odos problematikos, oda gali būti šaldoma iki -20 laipsnių šalčio ir šildoma iki +43 laipsnių šilumos. Toks aparato veikimas nesukelia jokių nemalonių pojūčių, o naudingųjų medžiagų įvedimo į odą efektyvumas siekia net iki 90 %.

Kosmetologinės procedūros su NOON Triple MCH elektroporacijos aparatu atliekamos esant įvairioms odos problemoms: odai suglebus, netekus elastingumo, sausėjant, keičiant spalvą, pilkėjant, atsiradus dėmėms, spuogeliams, randams ar senėjimo požymiams.

NOON Triple MCH elektroporacijos aparatas:

  • Veiksminga trejopo poveikio technologija
  • Greita ir saugi procedūra
  • Jokių nemalonių pojūčių
  • Ilgesnis veikliųjų medžiagų veikimas
  • Efektyvi kolageno gamyba
  • Maksimali odos regeneracija, atnaujinimas
  • Senėjimo procesų stabdymas
  • Odos skaistinimas, lyginimas

VEIDO PROCEDŪROS
SU NOON Aesthetics KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU Sesderma KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU KEENWELL KOSMETIKA