KODĖL BŪTINA DRĖKINTI VEIDO ODĄ?

Veido odos drėkinimas

Ištisus metus  tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku  oda yra veikiama įvairių veiksnių. Ir ne tik išorinių, tokių kaip vėjas, šaltis, karštis, temperatūrų skirtumai, bet ir vidinių: streso, nerimo, prastos, nesubalansuotos mitybos, vitaminų trūkumo.

Apskritai kalbant, jokia naujiena, kad odai, kaip ir bet kuriai kitai žmogaus kūno daliai, reikalinga drėgmė. Išoriniams ar vidiniams veiksniams pažeidus odą, drastiškai mažėja drėgmės kiekis, oda ima trūkinėti, pleiskanoti. Pažeista natūrali odos apsauga lemia dar didesnes problemas: uždegimus gilesniuose epidermio sluoksniuose, dehidrataciją. Dehidratuota oda nėra odos tipas, kaip sausa oda. Tai odos būklė, atsiradusi dėl žalingo išorinių ar vidinių veiksnių poveikio.

Visapusiškas veido odos drėkinimas yra būtina sąlyga, norint turėti sveiką, švarią ir sveiką odą. Drėgmės atsargas pildyti reikia geriant pakankamai skysčių ir tinkamai prižiūrint odą. Šaltuoju metų laiku būtina naudoti apsauginį kremą, saugantį nuo šalčio ir žvarbaus vėjo, o vasarą odą tepti apsauginiu kremu nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio. Labai svarbu drėkinti patalpų orą, jeigu jis yra per sausas (pavyzdžiui, prasidėjus šildymo sezonui). Saugant odą nuo išsausėjimo, reikėtų vengti ilgų maudynių karštame duše.

Veido drėkinimo procedūros – dar viena labai svarbi ir veiksminga priemonė drėkinti odą. Drėkinamosios procedūros atliekamos profesionaliuose kosmetologiniuose kabinetuose. Procedūrų metu naudojamos kokybiškos ir efektyvios kosmetinės priemonės, įsiskverbiančios ir maksimaliai drėkinančios gilesnius odos sluoksnius. Taip užtikrinamas optimalus odos drėgmės lygis, didėja odos elastingumas ir stangrumas. Veido drėkinimas atliekamas visų odos tipų savininkams.

 

VEIDO PROCEDŪROS
SU NOON Aesthetics KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU Sesderma KOSMETIKA

VEIDO PROCEDŪROS
SU KEENWELL KOSMETIKA